Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-12 22:59:10 379
90-ért már én újat vennék.  Lehet 90+, de akkor legyen új.  Megtalálod ebben a fórumban akitől megveheted.
KTTech Creative Commons License 2008-04-12 22:25:58 376
Igen, akkor láttam amikor még minden 100%-on volt. Amikor értelmes értékek lettek beállítva, már tökéletes lett minden. Mondjuk érthető is, hogy 100%-os brightnessnél látszódik :) (ha nem látszódott volna, akkor már LED-es lenne, vagy még inkább OLED...)
y3k Creative Commons License 2008-04-12 20:48:00 375

En sem lattam meg a bevilagitasnak nyomat sem. 200 ora az nulla, ez amugy a 1931 netto ara, az alapjan donts, hogy mire fogod hasznalni.

A hozzászólás:
SyL Creative Commons License 2008-04-12 19:52:26 374

Szia KTTech

 

"Kicsit nagyobb a bevilágítása a fénycsöveknek, mint a 1931-en"

 

A prohardware -es tesztben azt olvastam hogy szabad szemmel nem látható sötét szobában a bevilágitása. Akkor ezekszerint valamennyire mégiscsak?

Ezt még a gyárilag 100% -ra állitott brightness -el láttad?

 

1931 és 2231 között hezitálok. 90-ért kináltak egy eladó S1931SH-BK -t, 200órás használattal.

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-04-12 12:31:02 370
Itt van az asztalomon az Eizo :) Szép nagy TV :D Kicsit nagyobb a bevilágítása a fénycsöveknek, mint a 1931-en, de egyébként hibátlan (és pixelhiba sincs rajta :D). Főleg, hogy most egy ősöreg gépen használom, amiben egy FX5200 van, DVI nélkül :D a "nagy teszt" majd vasárnap este-hétfőn lesz, amikor az otthoni gépemre kerül rá, egyelőre csak beállítottam neki a PH!-n talált értékeket, de ICC-t nem raktam fel... a semminél jobb, de azért kelleni fog neki egy kis kalibrálás (a gyári értékek elég érdekesek voltak: minden 100%-ra volt állítva, kivétel a kontraszt, ami 50%-on volt). De a számláló természetesen 0 órát mutatott :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!