|
|
|
|
 |
Sanya_67
2008-04-12 22:44:23
|
378
|
Azóta előtte ülök:))) Örülök, hogy nem rémültem meg a majd 2000 órás használattól és megvettem KTTech-től.
Az a baj hogy két esküvői melót újből éne csinláni mi lesz ha be is állítja KTTech??:) |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-12 18:50:14
|
373
|
| Hogy tetszik amugy? |
|
Előzmény:
 |
Sanya_67
2008-04-12 18:31:54
|
371
|
| Nem is aggódok, asszem egy bejáratott jó kis moncsi vettem. Aztán ha majd kicsi lesz megyek hozzád, de ez már családban marad, bár vétek internetezésre egyéb dolgokra használni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|