Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-12 22:44:23 378

Azóta előtte ülök:)))  Örülök, hogy nem rémültem meg a majd 2000 órás használattól és megvettem KTTech-től.

Az a baj hogy két esküvői melót újből éne csinláni mi lesz ha be is állítja KTTech??:)

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-12 18:50:14 373
Hogy tetszik amugy?
Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-12 18:31:54 371
Nem is aggódok, asszem egy bejáratott jó kis moncsi vettem.  Aztán ha majd kicsi lesz megyek hozzád, de ez már családban marad, bár vétek internetezésre egyéb dolgokra használni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!