|
|
|
|
 |
SyL
2008-04-12 19:52:26
|
374
|
Szia KTTech
"Kicsit nagyobb a bevilágítása a fénycsöveknek, mint a 1931-en"
A prohardware -es tesztben azt olvastam hogy szabad szemmel nem látható sötét szobában a bevilágitása. Akkor ezekszerint valamennyire mégiscsak?
Ezt még a gyárilag 100% -ra állitott brightness -el láttad?
1931 és 2231 között hezitálok. 90-ért kináltak egy eladó S1931SH-BK -t, 200órás használattal. |
|
 |
y3k
2008-04-12 18:49:45
|
372
|
| Pixel hiba meg nem volt 22-esen, de az rgb biza mar nincs osszelove, 100-on all mindegyik, a kontraszt meg 50-en van, de ugy van jol. Szoval orig az, de mindenkeppen kalibtalni kell, 969096 kornyeken csiped meg a 6500K-t. |
|
A hozzászólás:
 |
KTTech
2008-04-12 12:31:02
|
370
|
| Itt van az asztalomon az Eizo :) Szép nagy TV :D Kicsit nagyobb a bevilágítása a fénycsöveknek, mint a 1931-en, de egyébként hibátlan (és pixelhiba sincs rajta :D). Főleg, hogy most egy ősöreg gépen használom, amiben egy FX5200 van, DVI nélkül :D a "nagy teszt" majd vasárnap este-hétfőn lesz, amikor az otthoni gépemre kerül rá, egyelőre csak beállítottam neki a PH!-n talált értékeket, de ICC-t nem raktam fel... a semminél jobb, de azért kelleni fog neki egy kis kalibrálás (a gyári értékek elég érdekesek voltak: minden 100%-ra volt állítva, kivétel a kontraszt, ami 50%-on volt). De a számláló természetesen 0 órát mutatott :) |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-04-11 17:05:08
|
366
|
| Serial alapjan garizzak, de csak elso tulajnak:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|