Keresés

Részletes keresés

SyL Creative Commons License 2008-04-12 19:52:26 374

Szia KTTech

 

"Kicsit nagyobb a bevilágítása a fénycsöveknek, mint a 1931-en"

 

A prohardware -es tesztben azt olvastam hogy szabad szemmel nem látható sötét szobában a bevilágitása. Akkor ezekszerint valamennyire mégiscsak?

Ezt még a gyárilag 100% -ra állitott brightness -el láttad?

 

1931 és 2231 között hezitálok. 90-ért kináltak egy eladó S1931SH-BK -t, 200órás használattal.

y3k Creative Commons License 2008-04-12 18:49:45 372
Pixel hiba meg nem volt 22-esen, de az rgb biza mar nincs osszelove, 100-on all mindegyik, a kontraszt meg 50-en van, de ugy van jol. Szoval orig az, de mindenkeppen kalibtalni kell, 969096 kornyeken csiped meg a 6500K-t.
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-04-12 12:31:02 370
Itt van az asztalomon az Eizo :) Szép nagy TV :D Kicsit nagyobb a bevilágítása a fénycsöveknek, mint a 1931-en, de egyébként hibátlan (és pixelhiba sincs rajta :D). Főleg, hogy most egy ősöreg gépen használom, amiben egy FX5200 van, DVI nélkül :D a "nagy teszt" majd vasárnap este-hétfőn lesz, amikor az otthoni gépemre kerül rá, egyelőre csak beállítottam neki a PH!-n talált értékeket, de ICC-t nem raktam fel... a semminél jobb, de azért kelleni fog neki egy kis kalibrálás (a gyári értékek elég érdekesek voltak: minden 100%-ra volt állítva, kivétel a kontraszt, ami 50%-on volt). De a számláló természetesen 0 órát mutatott :)
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-04-11 17:05:08 366
Serial alapjan garizzak, de csak elso tulajnak:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!