Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-12 18:31:54 371
Nem is aggódok, asszem egy bejáratott jó kis moncsi vettem.  Aztán ha majd kicsi lesz megyek hozzád, de ez már családban marad, bár vétek internetezésre egyéb dolgokra használni!
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-11 22:25:53 368

Eizo kapcsan nem aggodnek a gari vegett:)

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-11 22:21:38 367

JKöszönöm, akkor jó bevásároltam.  Jaj mé nem vettem újonan??

:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!