Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-04-12 12:31:02 370
Itt van az asztalomon az Eizo :) Szép nagy TV :D Kicsit nagyobb a bevilágítása a fénycsöveknek, mint a 1931-en, de egyébként hibátlan (és pixelhiba sincs rajta :D). Főleg, hogy most egy ősöreg gépen használom, amiben egy FX5200 van, DVI nélkül :D a "nagy teszt" majd vasárnap este-hétfőn lesz, amikor az otthoni gépemre kerül rá, egyelőre csak beállítottam neki a PH!-n talált értékeket, de ICC-t nem raktam fel... a semminél jobb, de azért kelleni fog neki egy kis kalibrálás (a gyári értékek elég érdekesek voltak: minden 100%-ra volt állítva, kivétel a kontraszt, ami 50%-on volt). De a számláló természetesen 0 órát mutatott :)
Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-11 22:21:38 367

JKöszönöm, akkor jó bevásároltam.  Jaj mé nem vettem újonan??

:))

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-11 17:05:08 366
Serial alapjan garizzak, de csak elso tulajnak:)))
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-04-11 10:23:03 365
De SN alapján gondolom egyértelműen azonosítható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!