Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-04-11 10:23:03 365
De SN alapján gondolom egyértelműen azonosítható.
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-04-11 10:22:33 364
Papíruszt én sem kaptam mellé... :)
Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-11 09:28:33 363

Hurráááá megvan a monitorom!!:)))  KTTEch-től, méég1x kösz.

 

Y3k, ugye a garancia él rá, mert semmi papíruszom nincs hozzá???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!