|
|
|
|
 |
y3k
2008-04-09 09:31:08
|
347
|
| Az S2231W ami fedi a megadott arat, egyetlen hatranya, hogy nem 1920X1200-as a felbontasa. Minden masban a Dell felett van, megbizhatosagban meg egeszen mas kategoria. En is varom a 24-es batyust, kicsi Eizom karacsonyi ajandek lesz, addig csak megjelenik. Jelen pillanatban ezt a 22-est, meg az SX szeriat ajanlom meleg szivvel, a tobbinel vagy a panelek regebbiek, vagy egy kisebb korhaz arat kell kicsengetni. |
|
A hozzászólás:
 |
psandor_omega
2008-04-09 09:17:32
|
345
|
Tudsz ajanlani esetleg konkret tipust? 22-24" kozott, wide, 1920x, foleg webre keszulo kepek. Hoztam most egy EIZO katalogust, de a Dell-nel azert lenyegesen huzosabbak az arak. Ez a netto 130 korul, amiert a 2407-est adjak, ez az ami belefer kb. Koszi! |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-04-09 09:11:53
|
341
|
| Uj 19-est en nem is ajanlanek, 22-es ami most igazan megeri, a ket panel kozott is van egy generacio, arrol nem is beszelve, hogy meg nem volt egyetlen sub pixel hiba sem. 19-eseknel elofordult ugy 10%-ban, igaz kizarolag a kepszelen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|