Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-09 09:16:07 344
Kene egy ilyen konstrukcio a 27-es SX-hez:)
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2008-04-09 09:14:34 343
Néha újraindítom a gépet, mert csak a bootolásnál látom :)))
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-04-09 09:13:18 342

Ugye? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!