Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2008-04-09 09:14:34 343
Néha újraindítom a gépet, mert csak a bootolásnál látom :)))
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-09 09:13:18 342

Ugye? :)

Előzmény:
madgie Creative Commons License 2008-04-09 09:07:41 340
Én meg csak jól jártam a hibás pixellel :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!