|
|
|
|
 |
psandor_omega
2008-04-09 09:17:32
|
345
|
Tudsz ajanlani esetleg konkret tipust? 22-24" kozott, wide, 1920x, foleg webre keszulo kepek. Hoztam most egy EIZO katalogust, de a Dell-nel azert lenyegesen huzosabbak az arak. Ez a netto 130 korul, amiert a 2407-est adjak, ez az ami belefer kb. Koszi! |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-09 09:11:53
|
341
|
| Uj 19-est en nem is ajanlanek, 22-es ami most igazan megeri, a ket panel kozott is van egy generacio, arrol nem is beszelve, hogy meg nem volt egyetlen sub pixel hiba sem. 19-eseknel elofordult ugy 10%-ban, igaz kizarolag a kepszelen. |
|
Előzmény:
 |
psandor_omega
2008-04-09 08:57:41
|
335
|
Hello!
En is ezzel a Dell-lel szemezgetek, de a szivem az EIZO fele huz. Viszont: azt mondtak nekem, hogy az EIZO-nak valami nagyon gaz a pixelgarija. A masik meg h a 19" az keveske.
Kizarolag fotoszerkeszteshez kellene nekem is. Vannak a Dell arahoz kozeli alternativak? Esetleg hasznalt EIZO? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|