Keresés

Részletes keresés

psandor_omega Creative Commons License 2008-04-09 09:17:32 345
Tudsz ajanlani esetleg konkret tipust? 22-24" kozott, wide, 1920x, foleg webre keszulo kepek.
Hoztam most egy EIZO katalogust, de a Dell-nel azert lenyegesen huzosabbak az arak. Ez a netto 130 korul, amiert a 2407-est adjak, ez az ami belefer kb.
Koszi!
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-09 09:11:53 341
Uj 19-est en nem is ajanlanek, 22-es ami most igazan megeri, a ket panel kozott is van egy generacio, arrol nem is beszelve, hogy meg nem volt egyetlen sub pixel hiba sem. 19-eseknel elofordult ugy 10%-ban, igaz kizarolag a kepszelen.
Előzmény:
psandor_omega Creative Commons License 2008-04-09 08:57:41 335
Hello!

En is ezzel a Dell-lel szemezgetek, de a szivem az EIZO fele huz.
Viszont: azt mondtak nekem, hogy az EIZO-nak valami nagyon gaz a pixelgarija. A masik meg h a 19" az keveske.

Kizarolag fotoszerkeszteshez kellene nekem is. Vannak a Dell arahoz kozeli alternativak? Esetleg hasznalt EIZO?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!