Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2008-04-09 09:07:41 340
Én meg csak jól jártam a hibás pixellel :)))
A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-09 09:04:26 338

Bizony gáz a pixelgarija.  Akár újonnan is lehet benne és nincs csere.

Előzmény:
psandor_omega Creative Commons License 2008-04-09 08:57:41 335
Hello!

En is ezzel a Dell-lel szemezgetek, de a szivem az EIZO fele huz.
Viszont: azt mondtak nekem, hogy az EIZO-nak valami nagyon gaz a pixelgarija. A masik meg h a 19" az keveske.

Kizarolag fotoszerkeszteshez kellene nekem is. Vannak a Dell arahoz kozeli alternativak? Esetleg hasznalt EIZO?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!