|
|
|
|
 |
madgie
2008-04-09 09:07:41
|
340
|
| Én meg csak jól jártam a hibás pixellel :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Sanya_67
2008-04-09 09:04:26
|
338
|
Bizony gáz a pixelgarija. Akár újonnan is lehet benne és nincs csere. |
|
Előzmény:
 |
psandor_omega
2008-04-09 08:57:41
|
335
|
Hello!
En is ezzel a Dell-lel szemezgetek, de a szivem az EIZO fele huz. Viszont: azt mondtak nekem, hogy az EIZO-nak valami nagyon gaz a pixelgarija. A masik meg h a 19" az keveske.
Kizarolag fotoszerkeszteshez kellene nekem is. Vannak a Dell arahoz kozeli alternativak? Esetleg hasznalt EIZO? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|