Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2008-04-09 09:06:44 339
Reméljük hogy hibátlan mert alpixelenként -10 ezer:))  Sajnos nem túl jó áron veszem, de kihagyhatatlan konstrukcióban, ráadásul kb 2 km-re dolgozik azt adok a fejére :)))
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-04-09 09:03:59 337
Az Eizo a szabványt követi pixelgari szintjén, szóval ha van 1 hibás pixeled nem fogják cserélni a monitort. Ezt vagy elfogadja az ember, vagy nem... Ha kevés a 19", ajánlom a 2231W-t :D igaz, magasabb nem lesz a monitor, csak szélesebb (kb. 2db A4-es lap állítva egymás mellett, kb. az a méret) :)

Használt Eizoban az a jó, hogy tudni lehet, hogy van-e pixelhiba vagy nincs. Én most pl. lottózok, mert az új monitoromat még nem láttam, így nem tudom milyen lett (mondjuk lett mellé egy S1721 is, a húgomnak :D). Az S1931-est meg Sanya67-nek adtam el, Ő biztos lehet benne, hogy hibátlan a monitor...
Előzmény:
psandor_omega Creative Commons License 2008-04-09 08:57:41 335
Hello!

En is ezzel a Dell-lel szemezgetek, de a szivem az EIZO fele huz.
Viszont: azt mondtak nekem, hogy az EIZO-nak valami nagyon gaz a pixelgarija. A masik meg h a 19" az keveske.

Kizarolag fotoszerkeszteshez kellene nekem is. Vannak a Dell arahoz kozeli alternativak? Esetleg hasznalt EIZO?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!