Keresés

Részletes keresés

psandor_omega Creative Commons License 2008-04-09 08:57:41 335
Hello!

En is ezzel a Dell-lel szemezgetek, de a szivem az EIZO fele huz.
Viszont: azt mondtak nekem, hogy az EIZO-nak valami nagyon gaz a pixelgarija. A masik meg h a 19" az keveske.

Kizarolag fotoszerkeszteshez kellene nekem is. Vannak a Dell arahoz kozeli alternativak? Esetleg hasznalt EIZO?
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-09 08:48:03 334
Viszik mint a cukrot, telitalalat ez a monitor na:)
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-04-09 08:40:37 332
Nemcsak Ti :) 3 hetet vártam az importőrre, hogy megérkezzen... még szerencse, hogy lent van az € árfolyama (mert Ft-ban nem lehetett kifizetni) :D:D:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!