|
|
|
|
 |
psandor_omega
2008-04-09 08:57:41
|
335
|
Hello!
En is ezzel a Dell-lel szemezgetek, de a szivem az EIZO fele huz. Viszont: azt mondtak nekem, hogy az EIZO-nak valami nagyon gaz a pixelgarija. A masik meg h a 19" az keveske.
Kizarolag fotoszerkeszteshez kellene nekem is. Vannak a Dell arahoz kozeli alternativak? Esetleg hasznalt EIZO? |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-09 08:48:03
|
334
|
| Viszik mint a cukrot, telitalalat ez a monitor na:) |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-04-09 08:40:37
|
332
|
| Nemcsak Ti :) 3 hetet vártam az importőrre, hogy megérkezzen... még szerencse, hogy lent van az € árfolyama (mert Ft-ban nem lehetett kifizetni) :D:D:D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|