Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-09 08:48:03 334
Viszik mint a cukrot, telitalalat ez a monitor na:)
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2008-04-09 08:40:37 332
Nemcsak Ti :) 3 hetet vártam az importőrre, hogy megérkezzen... még szerencse, hogy lent van az € árfolyama (mert Ft-ban nem lehetett kifizetni) :D:D:D
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-04-08 22:29:25 322
Beegetel, ma tisztara soportuk a raktart:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!