Keresés

Részletes keresés

gyurci69 Creative Commons License 2008-04-08 22:55:06 327
Hátha ez kell a leszokáshoz? :)
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-08 22:48:22 326
Meg a cigi se izlett ket hetig igazan:)
Előzmény:
gyurci69 Creative Commons License 2008-04-08 22:44:21 325
Én is y3k-tól vettem az Eizomat 2 hete. Akkor nem voltam vele túl boldog, mert a monitoron keresztül rózsaszínben láttam a világot. Ma viszont a gépemmel együtt bevittem hozzá kalibrálni. (persze erősen akartam érezni, hogy nem a monitorban van a hiba.... és tényleg nem abban volt :)) A gépem tolta el a monitort a piros felé (nem is kicsit :()
Szóval ma kinyílt a pazar színű világ előttem :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!