|
|
|
|
 |
KTTech
2008-04-09 08:40:37
|
332
|
| Nemcsak Ti :) 3 hetet vártam az importőrre, hogy megérkezzen... még szerencse, hogy lent van az € árfolyama (mert Ft-ban nem lehetett kifizetni) :D:D:D |
|
 |
madgie
2008-04-08 22:36:53
|
323
|
| Ejjnamár, csak jót akartam :) |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-08 22:29:25
|
322
|
| Beegetel, ma tisztara soportuk a raktart:)) |
|
Előzmény:
 |
madgie
2008-04-08 21:56:41
|
321
|
| A hozzászólásod alatt lévő emberke mailjére kell írni eizo ügyben :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|