Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2008-04-09 08:40:37 332
Nemcsak Ti :) 3 hetet vártam az importőrre, hogy megérkezzen... még szerencse, hogy lent van az € árfolyama (mert Ft-ban nem lehetett kifizetni) :D:D:D
madgie Creative Commons License 2008-04-08 22:36:53 323
Ejjnamár, csak jót akartam :)
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-08 22:29:25 322
Beegetel, ma tisztara soportuk a raktart:))
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2008-04-08 21:56:41 321
A hozzászólásod alatt lévő emberke mailjére kell írni eizo ügyben :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!