Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-08 22:29:25 322
Beegetel, ma tisztara soportuk a raktart:))
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2008-04-08 21:56:41 321
A hozzászólásod alatt lévő emberke mailjére kell írni eizo ügyben :)
Előzmény:
jano333 Creative Commons License 2008-04-08 21:50:09 320

sziasztok!

új vagyok ebben a topikban, de segitségre lenne szükségem, amíóta nem crt-t használok, a viewsonic-ra esett a választásom (grafikai előkészítés, fotózás). most kb. két éve használom a monitorokat, és úgy tűnik kezdik megadni magukat, és nem tudom milyen monitort vegyek helyettük... itt az eisokról olvasni jókat, de nem találok megfelelő beszerzési forrást....

előre is köszi a segítséget, már ha kapok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!