|
|
|
|
 |
gyurci69
2008-04-08 22:44:21
|
325
|
Én is y3k-tól vettem az Eizomat 2 hete. Akkor nem voltam vele túl boldog, mert a monitoron keresztül rózsaszínben láttam a világot. Ma viszont a gépemmel együtt bevittem hozzá kalibrálni. (persze erősen akartam érezni, hogy nem a monitorban van a hiba.... és tényleg nem abban volt :)) A gépem tolta el a monitort a piros felé (nem is kicsit :() Szóval ma kinyílt a pazar színű világ előttem :)
|
|
 |
madgie
2008-04-08 21:56:41
|
321
|
| A hozzászólásod alatt lévő emberke mailjére kell írni eizo ügyben :) |
|
A hozzászólás:
 |
jano333
2008-04-08 21:50:09
|
320
|
sziasztok!
új vagyok ebben a topikban, de segitségre lenne szükségem, amíóta nem crt-t használok, a viewsonic-ra esett a választásom (grafikai előkészítés, fotózás). most kb. két éve használom a monitorokat, és úgy tűnik kezdik megadni magukat, és nem tudom milyen monitort vegyek helyettük... itt az eisokról olvasni jókat, de nem találok megfelelő beszerzési forrást....
előre is köszi a segítséget, már ha kapok |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|