Keresés

Részletes keresés

gyurci69 Creative Commons License 2008-04-08 22:44:21 325
Én is y3k-tól vettem az Eizomat 2 hete. Akkor nem voltam vele túl boldog, mert a monitoron keresztül rózsaszínben láttam a világot. Ma viszont a gépemmel együtt bevittem hozzá kalibrálni. (persze erősen akartam érezni, hogy nem a monitorban van a hiba.... és tényleg nem abban volt :)) A gépem tolta el a monitort a piros felé (nem is kicsit :()
Szóval ma kinyílt a pazar színű világ előttem :)
madgie Creative Commons License 2008-04-08 21:56:41 321
A hozzászólásod alatt lévő emberke mailjére kell írni eizo ügyben :)
A hozzászólás:
jano333 Creative Commons License 2008-04-08 21:50:09 320

sziasztok!

új vagyok ebben a topikban, de segitségre lenne szükségem, amíóta nem crt-t használok, a viewsonic-ra esett a választásom (grafikai előkészítés, fotózás). most kb. két éve használom a monitorokat, és úgy tűnik kezdik megadni magukat, és nem tudom milyen monitort vegyek helyettük... itt az eisokról olvasni jókat, de nem találok megfelelő beszerzési forrást....

előre is köszi a segítséget, már ha kapok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!