Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-07 22:06:45 317
2006 szerintem.
A hozzászólás:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-07 21:08:09 316
Majd jelentkezem nála, ha aktuális, aztán megalkuszunk...
Egyébként az 1921-et mióta gyártják?
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-04-07 20:53:33 315

Nalunk csak vasarlas utani gyorskalib megy jellemzoen, en is Kepkovacshoz vinnem ha tokeleteset akarnek:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!