|
|
|
|
 |
bestpixel
2008-04-07 21:08:09
|
316
|
Majd jelentkezem nála, ha aktuális, aztán megalkuszunk... Egyébként az 1921-et mióta gyártják? |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-07 20:53:33
|
315
|
Nalunk csak vasarlas utani gyorskalib megy jellemzoen, en is Kepkovacshoz vinnem ha tokeleteset akarnek:) |
|
Előzmény:
 |
bestpixel
2008-04-07 20:47:20
|
314
|
| Köszönöm az okosságokat, sokat segítettetek! Aztán majd ha meglesz a monitor, kalibrálás ügyében jelentkezek. Ezügyben - ha jól sejtem - Képkovács úr tud segíteni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|