Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-07 20:53:33 315

Nalunk csak vasarlas utani gyorskalib megy jellemzoen, en is Kepkovacshoz vinnem ha tokeleteset akarnek:)

A hozzászólás:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-07 20:47:20 314
Köszönöm az okosságokat, sokat segítettetek! Aztán majd ha meglesz a monitor, kalibrálás ügyében jelentkezek. Ezügyben - ha jól sejtem - Képkovács úr tud segíteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!