Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-07 20:38:11 313
Adott ertekhez, en altalaban 140cd-hez szoktam. De mivel valtozo a kornyezeti feny egy nem professzionista kornyezetben, ugyis mesz utana, megha evvel bukik is a teljesen pontos kalib.
A hozzászólás:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-07 20:19:45 311
Kalibrálásnál a max. fényerőhöz kalibráljuk a monitort vagy egy alacsonyabbhoz? Ez mi alapján dől el? Valahol (vmi tesztben) mintha 160 cd/m2-hez kaibráltak volna, ezek szerint nincs értelme a 15-20%-kal nagyobb fényerőnek (1921 vs. 1931)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!