|
|
|
|
 |
y3k
2008-04-07 20:38:11
|
313
|
| Adott ertekhez, en altalaban 140cd-hez szoktam. De mivel valtozo a kornyezeti feny egy nem professzionista kornyezetben, ugyis mesz utana, megha evvel bukik is a teljesen pontos kalib. |
|
A hozzászólás:
 |
bestpixel
2008-04-07 20:19:45
|
311
|
| Kalibrálásnál a max. fényerőhöz kalibráljuk a monitort vagy egy alacsonyabbhoz? Ez mi alapján dől el? Valahol (vmi tesztben) mintha 160 cd/m2-hez kaibráltak volna, ezek szerint nincs értelme a 15-20%-kal nagyobb fényerőnek (1921 vs. 1931)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|