Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-07 20:35:36 312
Igen, ha csak foto, akkor boven jo a 1921-es, meg amugy is, csak anno parezer volt koztuk, s nem volt ertelme ketfelet tartani raktaron.
A hozzászólás:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-07 19:40:43 310
Akkor tehát egy 1921-es ugyanúgy megteszi fotófeldolgozáshoz, mint a másik kettő, gyakorlatilag semmi különbség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!