|
|
|
|
 |
Képkovács
2008-04-07 19:30:42
|
309
|
| Az bizony, mert ezekkel használva hajítófát sem ér egy kalibrálás. |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-07 19:06:53
|
308
|
| 1932-ben picivel ujabb a panel, de semmi forradalmi, ill. ket darab kornyezeti feny erzekeloje van, na ez ami teljesen felesleges:) |
|
Előzmény:
 |
bestpixel
2008-04-07 18:45:54
|
305
|
Köszi a felvilágosítást! A 2231 nekem is nagyon tetszik, de most egyelőre megelégszem az sRGB-vel... Egyelőre úgyis az egész világ csak így lát színeket (mármint akinek nincs 2231-e vagy vmi hasonló profi monitorja).
Az 1921 és 1931 között panelben van különbség, vagy csak a válaszidő lett rövidebb? Valahol azt olvastam, hogy az 1931-ben S-PVA panel van, ez igaz? Ja, és az 1932 miben különbözik az előbbiektől? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|