Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-04-07 19:30:42 309
Az bizony, mert ezekkel használva hajítófát sem ér egy kalibrálás.
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-07 19:06:53 308
1932-ben picivel ujabb a panel, de semmi forradalmi, ill. ket darab kornyezeti feny erzekeloje van, na ez ami teljesen felesleges:)
Előzmény:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-07 18:45:54 305
Köszi a felvilágosítást! A 2231 nekem is nagyon tetszik, de most egyelőre megelégszem az sRGB-vel... Egyelőre úgyis az egész világ csak így lát színeket (mármint akinek nincs 2231-e vagy vmi hasonló profi monitorja).

Az 1921 és 1931 között panelben van különbség, vagy csak a válaszidő lett rövidebb? Valahol azt olvastam, hogy az 1931-ben S-PVA panel van, ez igaz? Ja, és az 1932 miben különbözik az előbbiektől?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!