|
|
|
|
 |
y3k
2008-04-06 19:54:50
|
300
|
| Tuti elektronika van bennuk, de a panelek iszonyat sokat fejlodtek. |
|
A hozzászólás:
 |
Képkovács
2008-04-06 19:53:03
|
299
|
A 768 akár mai csirke is lehetne. Mérés alapján a kalibrálhatóságában nem találtam semmilyen lényeges eltérést pl. egy most is gyártott 1931-hez képest. Szép feketéi és nagyon tiszta színei vannak.
768-at a múlt héten kalibráltam utoljára, nagyon jó kis darab.
Annyi, a főbb különbség, hogy lassabb a válaszideje, de képfeldolgozásban ennek nincs jelentősége.
A 985 már kissé más, mert ott az elérhető kontraszt is jóval kisebb, a nagyobb válaszidő mellett, de nagyon kis színhibára korrigálható ez is. |
|
Előzmény:
 |
bestpixel
2008-04-06 17:40:08
|
294
|
Sziasztok!
Monitorvásárlás közben vagyok és lenne néhány kérdésem. Visszaolvastam, de nem találtam konkrét infót. A válaszokat előre is köszönöm! - Hol találhatok arról infót, hogy melyik Eizo monitorba milyen panelt építettek? - 2 monitort lehet két különböző felbontással egy szgéphez kötni (Mac)? - Ha az Eizo honlapján nem találok Mac-es ICC-profilt (mert nem ad a gyár hozzá), akkor kalibrálható a Mac-kel a monitor? - Eizo L985 EX és L768-ról van vkinek vmilyen infója/tapasztalata? Fotófeldolgozáshoz használnám a monitorokat (egy fő- és egy kiegészítő). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|