Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-04-06 19:53:00 298
MAC nem asztalom, de tobb ismeros elegedetten hasznal Eizo szoftvert. Mielott ezeket megveszed, erdemes megnezni am a mai vasakat is, meg az araikat is, zuhantak rendesen.
Képkovács Creative Commons License 2008-04-06 19:48:25 297
Mindkét régebbi típus kiválóan kalibrálható akár MAC-re is, a különbség annyi, hogy a kalibráló szoftvert és hardvert picit más paraméterekkel kell futtatni, mint PC-n :-)
A hozzászólás:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-06 19:44:47 296
Köszi a választ! Ezek szerint, ha nincs gyári ICC profil egy adott monitorhoz (néhány régebbi monitorhoz csak Windowsos profilt találtam az Eizo honlapján, Mac-est nem), az a monitor attól még kalibrálható Mac-en?
Előzmény:
y3k Creative Commons License 2008-04-06 18:50:34 295

Ezek nem mai csirkek. En vennek egy Eizokhoz rendzeresitett kalibralot, tokeletes a MAC-es szoftver is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!