|
|
|
|
 |
y3k
2008-04-06 19:53:00
|
298
|
| MAC nem asztalom, de tobb ismeros elegedetten hasznal Eizo szoftvert. Mielott ezeket megveszed, erdemes megnezni am a mai vasakat is, meg az araikat is, zuhantak rendesen. |
|
 |
Képkovács
2008-04-06 19:48:25
|
297
|
| Mindkét régebbi típus kiválóan kalibrálható akár MAC-re is, a különbség annyi, hogy a kalibráló szoftvert és hardvert picit más paraméterekkel kell futtatni, mint PC-n :-) |
|
A hozzászólás:
 |
bestpixel
2008-04-06 19:44:47
|
296
|
| Köszi a választ! Ezek szerint, ha nincs gyári ICC profil egy adott monitorhoz (néhány régebbi monitorhoz csak Windowsos profilt találtam az Eizo honlapján, Mac-est nem), az a monitor attól még kalibrálható Mac-en? |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-04-06 18:50:34
|
295
|
Ezek nem mai csirkek. En vennek egy Eizokhoz rendzeresitett kalibralot, tokeletes a MAC-es szoftver is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|