|
|
|
|
 |
bestpixel
2008-04-06 19:44:47
|
296
|
| Köszi a választ! Ezek szerint, ha nincs gyári ICC profil egy adott monitorhoz (néhány régebbi monitorhoz csak Windowsos profilt találtam az Eizo honlapján, Mac-est nem), az a monitor attól még kalibrálható Mac-en? |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-04-06 18:50:34
|
295
|
Ezek nem mai csirkek. En vennek egy Eizokhoz rendzeresitett kalibralot, tokeletes a MAC-es szoftver is. |
|
Előzmény:
 |
bestpixel
2008-04-06 17:40:08
|
294
|
Sziasztok!
Monitorvásárlás közben vagyok és lenne néhány kérdésem. Visszaolvastam, de nem találtam konkrét infót. A válaszokat előre is köszönöm! - Hol találhatok arról infót, hogy melyik Eizo monitorba milyen panelt építettek? - 2 monitort lehet két különböző felbontással egy szgéphez kötni (Mac)? - Ha az Eizo honlapján nem találok Mac-es ICC-profilt (mert nem ad a gyár hozzá), akkor kalibrálható a Mac-kel a monitor? - Eizo L985 EX és L768-ról van vkinek vmilyen infója/tapasztalata? Fotófeldolgozáshoz használnám a monitorokat (egy fő- és egy kiegészítő). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|