Keresés

Részletes keresés

bestpixel Creative Commons License 2008-04-06 19:44:47 296
Köszi a választ! Ezek szerint, ha nincs gyári ICC profil egy adott monitorhoz (néhány régebbi monitorhoz csak Windowsos profilt találtam az Eizo honlapján, Mac-est nem), az a monitor attól még kalibrálható Mac-en?
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-04-06 18:50:34 295

Ezek nem mai csirkek. En vennek egy Eizokhoz rendzeresitett kalibralot, tokeletes a MAC-es szoftver is.

Előzmény:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-06 17:40:08 294
Sziasztok!

Monitorvásárlás közben vagyok és lenne néhány kérdésem. Visszaolvastam, de nem találtam konkrét infót. A válaszokat előre is köszönöm!
- Hol találhatok arról infót, hogy melyik Eizo monitorba milyen panelt építettek?
- 2 monitort lehet két különböző felbontással egy szgéphez kötni (Mac)?
- Ha az Eizo honlapján nem találok Mac-es ICC-profilt (mert nem ad a gyár hozzá), akkor kalibrálható a Mac-kel a monitor?
- Eizo L985 EX és L768-ról van vkinek vmilyen infója/tapasztalata?
Fotófeldolgozáshoz használnám a monitorokat (egy fő- és egy kiegészítő).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!