Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-04-06 19:53:03 299

A 768 akár mai csirke is lehetne. Mérés alapján a kalibrálhatóságában nem találtam semmilyen lényeges eltérést pl. egy most is gyártott 1931-hez képest. Szép feketéi és nagyon tiszta színei vannak.

768-at a múlt héten kalibráltam utoljára, nagyon jó kis darab.

Annyi, a főbb különbség, hogy lassabb a válaszideje, de képfeldolgozásban ennek nincs jelentősége.

 

A 985 már kissé más, mert ott az elérhető kontraszt is jóval kisebb, a nagyobb válaszidő mellett, de nagyon kis színhibára korrigálható ez is.

y3k Creative Commons License 2008-04-06 18:50:34 295

Ezek nem mai csirkek. En vennek egy Eizokhoz rendzeresitett kalibralot, tokeletes a MAC-es szoftver is.

A hozzászólás:
bestpixel Creative Commons License 2008-04-06 17:40:08 294
Sziasztok!

Monitorvásárlás közben vagyok és lenne néhány kérdésem. Visszaolvastam, de nem találtam konkrét infót. A válaszokat előre is köszönöm!
- Hol találhatok arról infót, hogy melyik Eizo monitorba milyen panelt építettek?
- 2 monitort lehet két különböző felbontással egy szgéphez kötni (Mac)?
- Ha az Eizo honlapján nem találok Mac-es ICC-profilt (mert nem ad a gyár hozzá), akkor kalibrálható a Mac-kel a monitor?
- Eizo L985 EX és L768-ról van vkinek vmilyen infója/tapasztalata?
Fotófeldolgozáshoz használnám a monitorokat (egy fő- és egy kiegészítő).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!