Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-04-05 20:03:30 596
Ez jó! Mondtam, hogy magánban írj! Itt ritkán vagyok. Azóta vettem pár darabot, de mindnek van már gazdája. :(
Publikus a címem, megkereshetsz.
Előzmény:
300ds Creative Commons License 2008-03-26 11:46:35 594
Persze hogy érdekel. Mennyibe kerülne?
Nekem Canonhoz kéne de lehet, hogy kellesz majd mégegy de az Pentaxhoz.
Vagy teljesen mindegy milyen tipusra teszem föl?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!