|
|
|
|
 |
Fahya
2008-05-06 20:23:43
|
47
|
Ali, köszönöm a linket!
Nálam minden rendben, sikerült leszednem. Aki szeretné, hogy valamilyen módon átküldjem, írjon az adatlapomon található mailcímre. ;) |
|
A hozzászólás:
 |
phoenixangel
2008-04-05 19:03:33
|
44
|
Szervusztok! Ha valakinek sikerült leszednie a megadott módon (MegaManager) segítségével, az kérem szóljon, mivel úgy tűnik megszüntették a letölthetőségét. Ha valakinek megvan kérem szóljon, s FTP-n esetleg más módon áttölteném.
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|