Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-04-03 21:52:49 74
szegény olaszok ...
AstraF16v Creative Commons License 2008-04-03 21:15:27 72
Ezesetben jobb volna alaposabban szétnézned, mert ez mindenhol így megy. A "rend" nem borul fel, mert a rend annyit jelent, hogy minden megválasztott kormánynak 4 év áll rendelkezésére.


Itt van példának germanisztán:

http://de.wikipedia.org/wiki/Bild:German_parliamentary_elections_diagram_de.png

nézd meg a diagram alján az éveket...
A hozzászólás:
Kardos Ica Creative Commons License 2008-04-03 21:07:55 69
A szövegben elég egyértelmű, hogy a négyéves ciklus nem vonatkozik a rendkívüli választásokra. A nagyvilágban sem tudok olyant, hogy valahol rendkívüli választások után borúlt volna a megszokott rend.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-04-03 21:01:33 67
úgy látom, te nem érted

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!