|
|
|
|
 |
AstraF16v
2008-04-03 21:15:27
|
72
|
Ezesetben jobb volna alaposabban szétnézned, mert ez mindenhol így megy. A "rend" nem borul fel, mert a rend annyit jelent, hogy minden megválasztott kormánynak 4 év áll rendelkezésére.
Itt van példának germanisztán:
http://de.wikipedia.org/wiki/Bild:German_parliamentary_elections_diagram_de.png
nézd meg a diagram alján az éveket... |
|
A hozzászólás:
 |
Kardos Ica
2008-04-03 21:07:55
|
69
|
| A szövegben elég egyértelmű, hogy a négyéves ciklus nem vonatkozik a rendkívüli választásokra. A nagyvilágban sem tudok olyant, hogy valahol rendkívüli választások után borúlt volna a megszokott rend. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-04-03 21:01:33
|
67
|
| úgy látom, te nem érted |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|