|
|
|
|
 |
Kardos Ica
2008-04-03 21:07:55
|
69
|
| A szövegben elég egyértelmű, hogy a négyéves ciklus nem vonatkozik a rendkívüli választásokra. A nagyvilágban sem tudok olyant, hogy valahol rendkívüli választások után borúlt volna a megszokott rend. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-04-03 21:01:33
|
67
|
| úgy látom, te nem érted |
|
Előzmény:
 |
Kardos Ica
2008-04-03 20:38:01
|
65
|
A kivétel szót nem tetszett értelmezni?
20. § (1) Az országgyűlési képviselők általános választását - az Országgyűlés feloszlása vagy feloszlatása miatti választás[color:FF0000] kivételével[color:FF0000] - az előző Országgyűlés megválasztását követő negyedik év április vagy május hónapjában kell megtartani.33 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|