|
|
|
|
 |
6k
2008-04-03 19:04:02
|
60
|
| Naigen :)) |
|
A hozzászólás:
 |
halkergető
2008-04-03 19:02:59
|
59
|
Valóban nem az Akotmány, hanem annak AB-i érterlmezése. (Ha jól értettem.)
És talán az sem kutya, legalábbis a mi okoskodásunkhoz képest! :))) |
|
Előzmény:
 |
6k
2008-04-03 19:00:02
|
57
|
| (Az 53. hozzászólásom tekintsd tárgytalannak.) Ez nem kerülte el a figyelmemet, de ez nem az Alkotmány, csak szöveg. Ami a 20. paragrafusban van, az alapján kell kiokoskodni, mikor mi van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|