Keresés

Részletes keresés

6k Creative Commons License 2008-04-03 19:04:02 60
Naigen :))
A hozzászólás:
halkergető Creative Commons License 2008-04-03 19:02:59 59

Valóban nem az Akotmány, hanem annak AB-i érterlmezése. (Ha jól értettem.)

És talán az sem kutya, legalábbis a mi okoskodásunkhoz képest!   :)))

Előzmény:
6k Creative Commons License 2008-04-03 19:00:02 57
(Az 53. hozzászólásom tekintsd tárgytalannak.) Ez nem kerülte el a figyelmemet, de ez nem az Alkotmány, csak szöveg. Ami a 20. paragrafusban van, az alapján kell kiokoskodni, mikor mi van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!