|
|
|
|
 |
6k
2008-04-03 18:57:38
|
55
|
| Ehh, hülyeséget beszélek már. Na elég volt :D |
|
A hozzászólás:
 |
6k
2008-04-03 18:56:36
|
53
|
Tehát: ha közbejön egy előrehozott választás, akkor az akkor megválasztott kormánynak kevesebb vagy több, az azt követőnek pedig több vagy kevesebb ideje lesz, mint 4 év. (Feltéve, ha nem lesz megint előrehozott.) A kettőt követően, vagyis kereken 8 év elteltével ismét visszaáll a rendszer a normális kerékvágásba. |
|
Előzmény:
 |
6k
2008-04-03 18:51:37
|
52
|
| Ott van a lényeg, hogy nem 'négy év' van a szövegben, hanem 'negyedik év'. Nincs benne ellentmondás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|