|
|
|
|
 |
6k
2008-04-03 18:51:37
|
52
|
| Ott van a lényeg, hogy nem 'négy év' van a szövegben, hanem 'negyedik év'. Nincs benne ellentmondás. |
|
A hozzászólás:
 |
halkergető
2008-04-03 18:50:04
|
51
|
Hehehe! Csakhogy akkor sem stimmel a 4 év!
A 4 és fél ugyanolyan rossz, mint a 3 és fél.
|
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-03 17:59:51
|
44
|
| Hehe, az előrehozott választásokra valahogy nem számítottak. Ennek mondjuk olyan értelmezése is lehet, hogy novemberben új választások, és hogy meglegyen a 4 év és április májusban legyenek a választások, 4 és fél évig lesz kormányon a követtkező. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|