Keresés

Részletes keresés

6k Creative Commons License 2008-04-03 18:51:37 52
Ott van a lényeg, hogy nem 'négy év' van a szövegben, hanem 'negyedik év'. Nincs benne ellentmondás.
A hozzászólás:
halkergető Creative Commons License 2008-04-03 18:50:04 51

Hehehe! Csakhogy akkor sem stimmel a 4 év!

A 4 és fél ugyanolyan rossz, mint a 3 és fél.

 

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-03 17:59:51 44
Hehe, az előrehozott választásokra valahogy nem számítottak. Ennek mondjuk olyan értelmezése is lehet, hogy novemberben új választások, és hogy meglegyen a 4 év és április májusban legyenek a választások, 4 és fél évig lesz kormányon a követtkező.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!