Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-04-03 20:24:45 62
nem gondoltam, hogy a polfórumon még lehet bárkinek is lelki sérülést okozni
A hozzászólás:
halkergető Creative Commons License 2008-04-03 18:47:41 50

Tőlem akár már holnap is szavazhatsz, ha épp' erre van kedved!

 

Ha nem vetted volna észre, az általam vélt jogi ellentmondásra próbáltam volna felhívni a figyelmet, és vártam volna valamilyen hozzáértő magyarázatot. No ez az, amit Tőled nem kaptam!   :((

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-04-03 17:58:12 43
az tényleg orbitáls f.... lenne.

de oldjuk meg, felőlem lehet menni most vasárnap is választásra. holnap bejelenti sólyom, szombaton kampánycsend, vasárnap szavazás, hétfőn meg lehet kormányt alakítani.

ne f....djunk már itt túl sokáig, minek megvárni, míg bedől minden? csak nem erre játszik ez a görénnyekkel össze se hasonlítható banda, meg hogy kihirdethessen egy jó kis rendkívüli állapotot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!