|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-04-03 20:27:13
|
63
|
igen, elég egyértelmű: negyedik év nem értem, mit nem értenek ezen.
melyik hülye szoci politikus volt, aki ezt kitalálta? |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-03 18:44:33
|
49
|
| Igazad van! Nem néztem utána a részleteknek, de éreztem, hogy az éremnek két oldala van:-) |
|
A hozzászólás:
 |
6k
2008-04-03 18:34:37
|
48
|
| Ha 2008 decemberben lennének a választások, az azt követő negyedik évben, 2012 április-májuban lenne a következő. Vagyis így kevesebb ideje lenne a következő kormánynak. Ha viszont 2009 januárjára esne az előrehozott, akkor 2013 április-májusra esne a következő. Ekkor lenne a ciklus hosszabb mint négy év. Nemde? |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-03 17:59:51
|
44
|
| Hehe, az előrehozott választásokra valahogy nem számítottak. Ennek mondjuk olyan értelmezése is lehet, hogy novemberben új választások, és hogy meglegyen a 4 év és április májusban legyenek a választások, 4 és fél évig lesz kormányon a követtkező. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|