Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-04-03 20:27:13 63
igen, elég egyértelmű: negyedik év
nem értem, mit nem értenek ezen.

melyik hülye szoci politikus volt, aki ezt kitalálta?
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-03 18:44:33 49
Igazad van! Nem néztem utána a részleteknek, de éreztem, hogy az éremnek két oldala van:-)
A hozzászólás:
6k Creative Commons License 2008-04-03 18:34:37 48
Ha 2008 decemberben lennének a választások, az azt követő negyedik évben, 2012 április-májuban lenne a következő. Vagyis így kevesebb ideje lenne a következő kormánynak. Ha viszont 2009 januárjára esne az előrehozott, akkor 2013 április-májusra esne a következő. Ekkor lenne a ciklus hosszabb mint négy év. Nemde?
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-03 17:59:51 44
Hehe, az előrehozott választásokra valahogy nem számítottak. Ennek mondjuk olyan értelmezése is lehet, hogy novemberben új választások, és hogy meglegyen a 4 év és április májusban legyenek a választások, 4 és fél évig lesz kormányon a követtkező.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!