|
|
|
|
 |
halkergető
2008-04-03 18:50:04
|
51
|
Hehehe! Csakhogy akkor sem stimmel a 4 év!
A 4 és fél ugyanolyan rossz, mint a 3 és fél.
|
|
 |
6k
2008-04-03 18:34:37
|
48
|
| Ha 2008 decemberben lennének a választások, az azt követő negyedik évben, 2012 április-májuban lenne a következő. Vagyis így kevesebb ideje lenne a következő kormánynak. Ha viszont 2009 januárjára esne az előrehozott, akkor 2013 április-májusra esne a következő. Ekkor lenne a ciklus hosszabb mint négy év. Nemde? |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-03 17:59:51
|
44
|
| Hehe, az előrehozott választásokra valahogy nem számítottak. Ennek mondjuk olyan értelmezése is lehet, hogy novemberben új választások, és hogy meglegyen a 4 év és április májusban legyenek a választások, 4 és fél évig lesz kormányon a követtkező. |
|
Előzmény:
 |
halkergető
2008-04-03 17:41:55
|
34
|
És ha az előrehozott választásra pl. novemberben kerül sor, akkor a 4. következő év ápr.-máj.-ban lennének a választások?
De akkor meg a 4 év időtartam nem teljesül! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|