Keresés

Részletes keresés

halkergető Creative Commons License 2008-04-03 18:50:04 51

Hehehe! Csakhogy akkor sem stimmel a 4 év!

A 4 és fél ugyanolyan rossz, mint a 3 és fél.

 

6k Creative Commons License 2008-04-03 18:34:37 48
Ha 2008 decemberben lennének a választások, az azt követő negyedik évben, 2012 április-májuban lenne a következő. Vagyis így kevesebb ideje lenne a következő kormánynak. Ha viszont 2009 januárjára esne az előrehozott, akkor 2013 április-májusra esne a következő. Ekkor lenne a ciklus hosszabb mint négy év. Nemde?
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-04-03 17:59:51 44
Hehe, az előrehozott választásokra valahogy nem számítottak. Ennek mondjuk olyan értelmezése is lehet, hogy novemberben új választások, és hogy meglegyen a 4 év és április májusban legyenek a választások, 4 és fél évig lesz kormányon a követtkező.
Előzmény:
halkergető Creative Commons License 2008-04-03 17:41:55 34

És ha az előrehozott választásra pl. novemberben kerül sor, akkor a 4. következő év ápr.-máj.-ban lennének a választások?

De akkor meg a 4 év időtartam nem teljesül! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!