|
|
|
|
 |
halkergető
2008-04-03 18:47:41
|
50
|
Tőlem akár már holnap is szavazhatsz, ha épp' erre van kedved!
Ha nem vetted volna észre, az általam vélt jogi ellentmondásra próbáltam volna felhívni a figyelmet, és vártam volna valamilyen hozzáértő magyarázatot. No ez az, amit Tőled nem kaptam! :(( |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-04-03 17:58:12
|
43
|
az tényleg orbitáls f.... lenne.
de oldjuk meg, felőlem lehet menni most vasárnap is választásra. holnap bejelenti sólyom, szombaton kampánycsend, vasárnap szavazás, hétfőn meg lehet kormányt alakítani.
ne f....djunk már itt túl sokáig, minek megvárni, míg bedől minden? csak nem erre játszik ez a görénnyekkel össze se hasonlítható banda, meg hogy kihirdethessen egy jó kis rendkívüli állapotot? |
|
Előzmény:
 |
halkergető
2008-04-03 17:41:55
|
34
|
És ha az előrehozott választásra pl. novemberben kerül sor, akkor a 4. következő év ápr.-máj.-ban lennének a választások?
De akkor meg a 4 év időtartam nem teljesül! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|