|
|
|
|
 |
Kardos Ica
2008-04-03 21:01:07
|
66
|
| Figyelmesen tessék olvasni, s nem másban keresni a hibát! |
|
 |
Törölt nick
2008-04-03 17:52:08
|
42
|
szanyi ennyi év alatt megtanulhatta volna az alkotmányt.
Szanyi pontosan tudja az alkotmányt, ezt a részt pedig újból elővette tegnap este és újból átnyálazta. Azért mondja, hogy 2010-ig szól az előrehozott mandátum, mert Szanyi kommunista és a szeme sem rebben, amikor beszél. Álljon itt egy gondolat erről a jelenségről:
"Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak szermélyes boldogulása így kívánja."
Szolzsenyicin |
|
 |
halkergető
2008-04-03 17:41:55
|
34
|
És ha az előrehozott választásra pl. novemberben kerül sor, akkor a 4. következő év ápr.-máj.-ban lennének a választások?
De akkor meg a 4 év időtartam nem teljesül! |
|
A hozzászólás:
 |
holalé
2008-04-03 17:39:04
|
33
|
a 28 § szerint a feloszlás feloszlatás egyenlő az előrehozott választásokkal...
a 20 § szerint ez pedig 4 éves ciklust jelent az előrehozott választáson...
szanyi ennyi év alatt megtanulhatta volna az alkotmányt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|