Keresés

Részletes keresés

Kardos Ica Creative Commons License 2008-04-03 21:01:07 66
Figyelmesen tessék olvasni, s nem másban keresni a hibát!
Törölt nick Creative Commons License 2008-04-03 17:52:08 42
szanyi ennyi év alatt megtanulhatta volna az alkotmányt.

Szanyi pontosan tudja az alkotmányt, ezt a részt pedig újból elővette tegnap este és újból átnyálazta.
Azért mondja, hogy 2010-ig szól az előrehozott mandátum, mert Szanyi kommunista és a szeme sem rebben, amikor beszél.
Álljon itt egy gondolat erről a jelenségről:

"Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak szermélyes boldogulása így kívánja."

Szolzsenyicin
halkergető Creative Commons License 2008-04-03 17:41:55 34

És ha az előrehozott választásra pl. novemberben kerül sor, akkor a 4. következő év ápr.-máj.-ban lennének a választások?

De akkor meg a 4 év időtartam nem teljesül! 

A hozzászólás:
holalé Creative Commons License 2008-04-03 17:39:04 33

 

 

 

a 28 § szerint a feloszlás feloszlatás egyenlő az előrehozott választásokkal...

 

a 20 § szerint ez pedig 4 éves ciklust jelent az előrehozott választáson...

 

szanyi ennyi év alatt megtanulhatta volna az alkotmányt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!