|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-04-01 21:29:21
|
2
|
| Ezt a topicot csak poénnak szántam, mert épp egymás alatt volt a lemondott Gyurcsány, meg Orbán topic. |
|
A hozzászólás:
 |
zebrapinty
2008-04-01 21:27:07
|
1
|
szerintem retteg a lemondástól mint h.á. aki minden aljasságra hajlandó volt, csak miniszter lehessen, kóka meg minden aljasságra képes, hogy ne kelljen lemondania, de miről is? hiszen nem elnöke az szdsznek
vagy
csalással az ? hol itt a józan ész?
ki hiszi el, hogy nem tudott a dolgokról, ki hiszi el, hogy aljas vádaskodásakor nem volt előtte ismert a sok megvásárolt szavazat?
ja, az ő pénze volt, akkor az üzlet korrekt?
na neee
uraim térjenek már magukhoz!!! üdv zpzp |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|