Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-03-31 15:12:03 45
Meg kell jegyeznem, hogy Lenin elvtársék annak idején ennél sokkal szerényebb programmal kezdték....
subadubadu Creative Commons License 2008-03-31 14:13:42 38

>>A bankok, Csányi Sándor, és úgy általában a gazdagok. Ezektől mindent el kell venni.<<

 

Le a kiralyokkal, hercegekkel, grofokkal. Allamositani a maganvagyonokat. TSZ-eket, kolhozokat alapitani. Fekete egyenruhat a nepnek. 10 ora munka, utana meg szeminarium. Szeminarium utan bekekolcson kotveny jegyzes. Ez a megoldas!

macmester Creative Commons License 2008-03-31 14:09:56 35
lemaradt a :)
A hozzászólás:
RAMBO Creative Commons License 2008-03-31 14:08:15 34
A bankok, Csányi Sándor, és úgy általában a gazdagok. Ezektől mindent el kell venni. Ezután a kereskedelmi televíziók, a multik (főleg ahol húst is árulnak). Ezeket meg kell szüntetni (miután mindent elvettünk tőlük).
Ezután a volt kommunisták (ha nincs 5 évnél régebbi Fidesz tagkönyvük), illetve a vállalkozók.
Ezt kövessék a gépjármű tulajdonosok, és azok, akiknek van kutyájuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!