|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-03-31 15:12:03
|
45
|
| Meg kell jegyeznem, hogy Lenin elvtársék annak idején ennél sokkal szerényebb programmal kezdték.... |
|
 |
subadubadu
2008-03-31 14:13:42
|
38
|
>>A bankok, Csányi Sándor, és úgy általában a gazdagok. Ezektől mindent el kell venni.<<
Le a kiralyokkal, hercegekkel, grofokkal. Allamositani a maganvagyonokat. TSZ-eket, kolhozokat alapitani. Fekete egyenruhat a nepnek. 10 ora munka, utana meg szeminarium. Szeminarium utan bekekolcson kotveny jegyzes. Ez a megoldas! |
|
 |
macmester
2008-03-31 14:09:56
|
35
|
| lemaradt a :) |
|
A hozzászólás:
 |
RAMBO
2008-03-31 14:08:15
|
34
|
A bankok, Csányi Sándor, és úgy általában a gazdagok. Ezektől mindent el kell venni. Ezután a kereskedelmi televíziók, a multik (főleg ahol húst is árulnak). Ezeket meg kell szüntetni (miután mindent elvettünk tőlük). Ezután a volt kommunisták (ha nincs 5 évnél régebbi Fidesz tagkönyvük), illetve a vállalkozók. Ezt kövessék a gépjármű tulajdonosok, és azok, akiknek van kutyájuk.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|