|
|
|
|
 |
cibe
2008-03-30 23:06:42
|
1701
|
| Háááát, bazi sok almot kell összehoznia, ha a kajáért is kiskutyákkal akar majd fizetni :-) |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2008-03-30 22:59:48
|
1698
|
Tehát tenyészteni óhajtja majdan.....már nem a lisztecskét, hanem a kutyácskát.
Az etetésre nem tér ki, azt hogy óhajtja összekéregetni. |
|
Előzmény:
 |
cibe
2008-03-30 22:55:52
|
1696
|
aprónet: "Mini Yorkshire, West Highland White vagy Jack Russel terrier kiskutyát szeretnék. Olyan tenyésztőtől szeretnék vásárolni, aki elfogadná, hogy a kutyus majdani egy kölykéért cserébe a vételelár jelképes legyen. A családban van állatorvos, így az oltásokat is megbeszélhetjük. A kutyus leinformálható helyre kerül, családtag lesz."
Ez tetszik :-) Holnap jelképes árért kérek majd lisztet a boltban, cserébe majd viszek nekik a sütiből, amit a lisztből fogok sütni :-))) Ja, és hozzáteszem majd, hogy a családban van pék, és családtagként fogjuk kezelni a kis lisztecskét... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|