Keresés

Részletes keresés

Ghanima Creative Commons License 2008-03-28 18:17:32 1123
Kedves Pamanda! Nézz át a matskák2 topikra, vagy a másik nagy macskás topikra (hosszú neve van, nem jut eszembe, bocsáááánat!!!), azokon biztosan hamarabb kapsz választ, mert ez itt inkább egy viccesebb topik, bár aki macskázik, be szokott ide is nézni időnként. :-)
A hozzászólás:
Pamanda Creative Commons License 2008-03-28 10:27:14 1122

Sziasztok!

Először is gratulálok mindenkinek a szép cicájához!

Nekem pedig lenne egy kérdésem macska ügyben! Láttam az üzletben kristály macskaalmot, használt már valaki közületek ilyet? És ha igen,akkor mi a véleményetek róla, jó? Vagy ti milyen almot ajánlanátok nekem leginkább?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!