Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2008-03-27 11:28:06 2
Nálunk is ez a helyzet. Nincs SzmSZ-ünk másfél éve, az alapító okiratot és a közös képviseleti szerződést pedig jól eldugják, hogy véletlenül se olvashassuk el.
A hozzászólás:
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008-03-27 11:00:16 1
Nálunk sokáig egy lakó látta el a közösképviseletet... egyesek szerint lopott... nem tudom... mióta cégre bízták a feladatot, azóta katasztrofálissá vált a helyzet. Szinte mindent lesz****k...
Előzmény:
zoorka Creative Commons License 2008-03-27 10:33:26 -

Sziasztok!

 

A társasházunk le szeretné váltani a közeljövőben a közös képviseletet jelenleg ellátó céget.  Mivel az összes szóba jöhető, hasonló cég rendkívül csilivili első ránézésre, ezért inkább a lakók véleményére lennék kíváncsi. Ki mennyire van megelégedve a szolgáltatással, melyik céget biztosan nem ajánlaná a rossz tapasztalatok miatt, satöbbi.

 

Mi egyébként budapestiek vagyunk, tehát elsősorban ezek a cégek érdekelnének. Persze jöhet minden más jó és rossz tapasztalat is :-)

 

(Ahogy a keresőben láttam, nincs még ilyen topik, remélem, nem tévedtem)

 

Üdv mindenkinek (és a nullázónak :Đ)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!