|
|
|
|
 |
zoorka
2008-03-27 11:28:06
|
2
|
| Nálunk is ez a helyzet. Nincs SzmSZ-ünk másfél éve, az alapító okiratot és a közös képviseleti szerződést pedig jól eldugják, hogy véletlenül se olvashassuk el. |
|
A hozzászólás:
 |
Bús képű fotóslovag
2008-03-27 11:00:16
|
1
|
Nálunk sokáig egy lakó látta el a közösképviseletet... egyesek szerint lopott... nem tudom... mióta cégre bízták a feladatot, azóta katasztrofálissá vált a helyzet. Szinte mindent lesz****k...
|
|
Előzmény:
 |
zoorka
2008-03-27 10:33:26
|
-
|
Sziasztok!
A társasházunk le szeretné váltani a közeljövőben a közös képviseletet jelenleg ellátó céget. Mivel az összes szóba jöhető, hasonló cég rendkívül csilivili első ránézésre, ezért inkább a lakók véleményére lennék kíváncsi. Ki mennyire van megelégedve a szolgáltatással, melyik céget biztosan nem ajánlaná a rossz tapasztalatok miatt, satöbbi.
Mi egyébként budapestiek vagyunk, tehát elsősorban ezek a cégek érdekelnének. Persze jöhet minden más jó és rossz tapasztalat is :-)
(Ahogy a keresőben láttam, nincs még ilyen topik, remélem, nem tévedtem)
Üdv mindenkinek (és a nullázónak :Đ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|