Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2008-03-25 22:23:46 592

Ma már nagyon ritka a ""pöre" emulátor, inkább csak adapterre ragasztva árulják.

Főleg eBay-on.

 

 

Talán jobban is jársz ha veszel új adeptert emuval, a régit meg eladod.

Előzmény:
300ds Creative Commons License 2008-03-25 21:11:30 591
Lenne egy olyan kérdésem hogy van nekem egy Pentakon 4/200-om van hozzá átalakítóm is.
Olvastam valahol, hogy van emulátor is hozzá csak azt nem írták hogy hol kapható, ehez szeretnék egy kis segítséget kérni. Merre lehet beszerezni azt a kis emulátort.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!