Keresés

Részletes keresés

brekkancs Creative Commons License 2008-03-26 16:33:37 68
Offolni fogok, jelentem.
Tudod, ezen morfondíroztam. El. Hogy lehet-e valóban cicit mutogatni lélekkel. És arra jöttem rá, hogy talán mutogatni még lehet, értem ez alatt, hogy vki lelki szükségletként mutogatja, mert kevés az önbizalma, megtámogatást vár másoktól, éppen rossz passzban van és fel akarja magát dobni a dicséretekkel, vagy mit tudom én, büszke magára vagy bármiféle lelki oka lehet rá. De akkor sem a lelkét akarja a széles nagyközönség elé tárni, hanem a testét, lett légyen ennek tényleg bármiféle lelki mozgatórugója. Nézni viszont nem hiszem, hogy lélekrezdülgetéssel lehet ciciket. Ha vkinek a lelke rezdül meg tőle, ám legyen, én leveszem a kalapom előtte, mélyen meg is hajlok, csak ne lássa rajtam a röhögést, mikor kiegyenesedek. Bevallom, én még soha gyönyörű férfitest látásakor nem gondolkodtam el azon, hogy milyen jó lenne ezzel a fiúval a matematika és a csillagászat napi kérdéseiről beszélgetni. Elfogadom, hogy talán létezik olyan férfi, aki egy cici láttán azt gondolja magában, hogy milyen szép is lehet az illető nő lelke, milyen jó volna, ha neki mesélné el a bajait, az ő vállain sírna, csak azt ne mesélje nekem senki, hogy fel sem merül a gondolatai közt, hogy azokat a szép, könnyáztatta szemeket mivel lehetne maga felé fordítani. :)
Szóval azt hiszem, egy életkor után a nők döntő többsége rájön arra, hogy mivel milyen hatást lehet elérni. És teljes joggal és okkal ki is használja ezt. Hiszen erre vagyunk kitalálva. És viszont, a fogadó fél is így van kitalálva, így működik. Nem?
Off vége.
A hozzászólás:
varazsmogyoro Creative Commons License 2008-03-25 18:36:37 66

értem

 

szóval szerinted nem

Előzmény:
brekkancs Creative Commons License 2008-03-25 16:41:31 63
Őszintén? Nem. És ettől tök független az, hogy te mit gondolsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!