|
|
|
|
 |
EDM
2008-03-25 16:21:46
|
59
|
| Kit érdekel a lelked, béjb? Villantsd azt a pinket! ;) |
|
 |
varazsmogyoro
2008-03-25 16:02:40
|
55
|
az ember a lelkét mindenhol megmutathatja
persze most nincs igazán keletje ennek a terméknek |
|
A hozzászólás:
 |
Angyalbaby
2008-03-25 16:00:06
|
53
|
Teljesen tisztában vagyok vele.
Épp ezt irtam Mogyorónak.
Máskülönben meg, ez a hely nem alkalmas a lelkek mutogatására.
Minden másra igen, de erre nem::)) |
|
Előzmény:
 |
brekkancs
2008-03-25 15:54:04
|
51
|
| Tudod, hogy ez a tipikus szép nős szöveg? Mert OK, hogy szép vagyok és csinos és vegyék észre de most rögtön, és lehetőleg hengerelődjenek is le de azonnal, de abban a pillanatban vegyék ám észre az én lelkemet is! Törődj bele, ha kidobod a cickót, akkor nem a lelkedre lesznek kiváncsiak. Ez mán csak így megy ebben a rohadék világban. :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|