|
|
|
|
 |
brekkancs
2008-03-25 16:41:31
|
63
|
| Őszintén? Nem. És ettől tök független az, hogy te mit gondolsz. |
|
 |
Angyalbaby
2008-03-25 16:01:29
|
54
|
Csak lelketlenül. Szemérmetlenül.Stb...
De ne vigyünk el a kis lelkem dolgait a melleim irányába::)) |
|
A hozzászólás:
 |
varazsmogyoro
2008-03-25 15:56:37
|
52
|
cickót lehet lélekkel is közszemlére tenni?
mindig ugy gondoltam hogy lehet
:-) |
|
Előzmény:
 |
brekkancs
2008-03-25 15:54:04
|
51
|
| Tudod, hogy ez a tipikus szép nős szöveg? Mert OK, hogy szép vagyok és csinos és vegyék észre de most rögtön, és lehetőleg hengerelődjenek is le de azonnal, de abban a pillanatban vegyék ám észre az én lelkemet is! Törődj bele, ha kidobod a cickót, akkor nem a lelkedre lesznek kiváncsiak. Ez mán csak így megy ebben a rohadék világban. :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|