|
|
|
|
 |
brekkancs
2008-03-25 15:54:04
|
51
|
| Tudod, hogy ez a tipikus szép nős szöveg? Mert OK, hogy szép vagyok és csinos és vegyék észre de most rögtön, és lehetőleg hengerelődjenek is le de azonnal, de abban a pillanatban vegyék ám észre az én lelkemet is! Törődj bele, ha kidobod a cickót, akkor nem a lelkedre lesznek kiváncsiak. Ez mán csak így megy ebben a rohadék világban. :D |
|
 |
varazsmogyoro
2008-03-25 15:50:18
|
50
|
na jó, megnézem azt a képet is
a kedvedér :-)
de eredetileg úgy értettem hogy szivvellélekkel fotózz |
|
A hozzászólás:
 |
Angyalbaby
2008-03-25 15:48:21
|
49
|
Muhahaha
Ha egy képen rajta van a mellem, ki a francot érdekel a lelkem?::))
Ez nagy butaság volt, kedves Mogyoró::)) |
|
Előzmény:
 |
varazsmogyoro
2008-03-25 12:31:30
|
48
|
biztos hogy nem kell semmire?
pl lélekkel olyan klassz fotókat lehet csinálni
:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|